Finał Akcji "Wszystkie Kolory Świata"

Utworzono dnia 10.02.2017

W akcji - "Wszystkie Kolory Świata"

wzięło udział 18 dziewcząt i 5 chłopców z naszej szkoły. Akcja rozpoczęła się od organizacji warsztatów, na których uczniowie podzieleni na poszczególne grupy opracowali plan działań - wykonania laleczek UNICEF.

Na kolejnych spotkaniach uczniowie:

• zapoznali się z kulturą, klimatem, strojami państw, z którego dane laleczki miały pochodzić,
  • wykonali wstępne projekty - szkice ubranek,
  • zgromadzili różnego rodzaju materiały i przybory krawieckie niezbędne do wykonania zadania,
  • wykonali główne formy laleczek,
  • na podstawie pomysłów, projektów wcześniej przygotowanych - wykonali ubranka i dodatki,
  • prace warsztatowe zakończyły się wykończeniem lalek, wykonaniem fryzur oraz sporządzeniem "aktów urodzenia".

W pracach warsztatowych wzięli również udział rodzice gimnazjalistów, którzy chętnie służyli pomocą, radami, wspierali nas w tym przedsięwzięciu.

Finał akcji "Wszystkie Kolory Świata" odbył się w Dniu Babci i Dziadka zorganizowanym w szkole dla społeczności lokalnej. Uczniowie przygotowali Kiermasz Lalek UNICEF, na którym każda wykonana laleczka została oddana pod opiekę osób zainteresowanych.

(BB)

Finał Akcji "Wszystkie Kolory Świata"

Utworzono dnia 10.02.2017, 15:24

Akcja "Wszystkie Kolory Świata" dobiegła końca...

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.