DBI 2022

W tym roku przygotowano i przeprowadzono zajęcia edukacyjne w klasach IV-VI pod tytułem "DBI w każdym dniu!", w ramach których uczniowie wykonali plakaty z wybranym przez nich mottem dotyczącym bezpieczeństwa młodych ludzi w sieci Internet. Uczniowie korzystali z różnych źródeł informacji i stron WWW zdobywając wiedzę na temat bezpieczeństwa, zabezpieczeń urządzeń komputerowych oraz Netykiety. Uzyskane efekty prac uczniowskich utworzyły wspólny kolaż udostępniony dla społeczności szkolnej.Przygotowano i przeprowadzono zajęcia edukacyjne w klasach IV-VI pod tytułem "DBI w każdym dniu!", w ramach których uczniowie wykonali plakaty z wybranym przez nich mottem dotyczącym bezpieczeństwa młodych ludzi w sieci Internet. Uczniowie korzystali z różnych źródeł informacji i stron WWW zdobywając wiedzę na temat bezpieczeństwa, zabezpieczeń urządzeń komputerowych oraz Netykiety. Uzyskane efekty prac uczniowskich utworzyły wspólny kolaż.

DBI 2022

Utworzono dnia 03.10.2022, 20:06