Niepodległa Ojczyzna w oczach dzieci

Na konkurs plastyczny "Niepodległa Ojczyzna w oczach dzieci"

dla klas I-III oraz oddziału przedszkolnego -  uczniowie przygotowali prace inspirowane wierszami o Polsce, obrazami przedstawiającymi tradycje i przyrodę Polską, opowiadaniami dorosłych, uroczystościami szkolnymi o charakterze patriotycznym, opowiadaniami lokalnego historyka oraz tematycznymi zajęciami prowadzonymi przez nauczycieli.

Dzieci wykorzystywały różnorodne techniki plastyczne, dowolny format i strukturę. Prace zostały wystawione dla środowiska lokalnego oraz jej elektroniczna wersja w tej rubryce. Komisja konkursowa została powołana spośród nauczycieli klas 0,I-III. Wyróżniła ona najciekawsze prace i uhonorowała ichTwórców dyplomami i nagrodami.

Dzięki temu działaniu uczniowie rozwinęli swoje zdolności, kreatywność, popisali się swoją wiedzą o Polsce, jej historii, społeczeństwie, przyrodzie, jak i wykorzystanymi technikami plastycznymi.

BP-M, WH, AW

Galeria prac uczniów z klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego

Utworzono dnia 06.11.2018, 19:35