Dla nauczycieli

Program Chronimy Dzieci

Polecana strona poszerzająca zakres wiedzy, metod, narzędzi -  edukacji dzieci w obszarze ochrony przed przemocą i wykorzystywaniem:

www.edukacja.fdds.pl

Wzięliśmy już udział w szkoleniach m. in.:

1. "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie" - organizator: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Chronimy Dzieci.
  2. "Standardy bezpieczeństwa szkoły w internecie. Kurs dla profesjonalistów" e-learning - organizator: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
  3. "Rozpoznawanie symptomów krzywdzenia dziecka. Kurs dla profesjonalistów" e-learning - organizator: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
  4. "Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem. Kurs dla profesjonalistów" e-learning - organizator: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Artykuły/ulotki/scenariusze/... - załączniki (źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę/www.edukacja.fdds.pl)

ZAŁĄCZNIKI: